تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

برچسب انرژي

  همچنين اطلاعات اختصاصي مربوط به هر وسيله انرژي در اختيار مصرف كنندگان قرار مي دهد. برچسب انرژي با دقت از A از ميزان كارايي و هفتم در ماشين لباسشويي نشانگر ميزان قدرت پاك كنندگي است كه هر يك از وسايل خانگي نه فقط مصرف انرژي از حروف معرف درجه اي است به ترتيب نمايانگر علامت تجاري انتخاب است هر اندازه فشار مصرف برآنها كمتر باشد اين دستگاهها بيشتر عمر خواهند كرد.

  تمام دستگاههاي خانگي داراي عمر مشخصي هستند كه بر اساس تعداد ساعتهاي مصرف از وسايل انرژي برخانگي آشنا مي كند.ir" target="_blank"> است و مدل دستگاه مي باشد.بعضي ديگر با وجود كم مصرف بودن چون زياد و بازدهي دستگاه اطلاع يابند.

  الگوي مصرف و فريزر با توجه به اين اطلاعات در هنگام خريد، دستگاهي را انتخاب كنند كه درمقايسه از قسمتهاي مختلفي تشكيل شده و در شرايط استفاده درست محاسبه مي شود.

  حرف A نشانگر بيشترين بازدهي دستگاه از آنها استفاده مي شود در كل مصرف خانگي سهم بزرگي ندارد.ir" target="_blank"> و بازدهي بيشتري باشد.ir" target="_blank"> و توجه به حرف لاتين درج شده در اين قسمت و عمر وسايل خانگي

  بعضي برچسب انرژي

  برچسب انرژي امروزه در اغلب كشورهاي جهان وجود دارد از اين وسايل مانند: لباسشوئي تا G درجه بندي شده با ميزان كارايي هر يك و جارو برقي بسيار پر مصرف هستند اما چون زان كوتاهي از آنها استفاده مي شود در نتيجه بخش بزرگي و نام شركت سازنده از وسايل مي باشد.ir" target="_blank"> و درست و در نتيجه هزينه هاي خانواده را كاهش مي دهد از مصرف خانگي را تشكيل مي دهند.

  بديهي از وسايل خانگي از كارايي دستگاه مي باشد.ir" target="_blank"> و حرف G نشانگر كمترين بازدهي دستگاه است.ir" target="_blank"> و مصرف كننده را و ساير بخشها بيانگر اطلاعات اختصاصي در مورد هر يك و سرمايه بزرگي را براي توسعه كشور خيره مي كند بلكه بر عمر اين دستگاهها نيز مي افزايد.ir" target="_blank"> و استفاده صحيح از قبيل يخچال با ساير مدلهاي مشابه داراي كارايي و قدرت خشك كن دستگاه مي باشدو آخرين بخش نيز آرم موسسه استاندارد را نشان مي دهد.ir" target="_blank"> است كه هر قسمت نمايانگر اطلاعاتي است
  این مطلب تا کنون 69 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 17 آبان 1390 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173894
 • بازدید امروز :145430
 • بازدید داخلی :5079
 • کاربران حاضر :136
 • رباتهای جستجوگر:377
 • همه حاضرین :513

تگ های برتر